strona główna / Nasze produkty / Suplementy diety

Żurawina z witaminą C

Żurawina z witaminą C
Żurawina z witaminą C
Opakowanie: 30 tabletek
Postać produktu: tabletki
Typ preparatu: suplement diety
Przechowywanie: Przechowywanie: Produkt przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Żurawina z vit. C to suplement diety w postaci tabletek. Produkt zawiera ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej, ekstrakt z korzenia pietruszki oraz witaminę C, która wspiera naturalna odporność organizmu.

 

Składniki: 

 

Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), ekstrakt z korzenia pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispum), witamina C, substancja wypełniająca: celuloza, skrobia ziemniaczana, substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu.

 

Masa netto: 25,2 g

 

Ostrzeżenia: 

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

 

Wyprodukowano dla:

 

Admira sp. z o.o.
ul. Gdańska 91/93
90-613 Łódź

Zalecany w celu utrzymania prawidłowej kondycji dróg moczowych oraz w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie.